Kuşgöz  ünvanı ile  1970  den  2012   kadar  ahşap  meşrubat  kasa imalatı  ve  ahşap sebze meyve kasa imalatı  olarak hizmet vermiştir.  Şimdi   ise  01.11.2008  tarih itibariyle  yaş sebze meyve ihracatına  başlamıştır.  Kuşgöz Tarım Ambalaj olarak bir 40 yıl daha bu sektöre hizmet vermeye  çalışacaktır.   

 

 

 


2008  yılında  kurulan  Kuşgöz Tarım Ambalaj Kereste  olarak   kurucusu ben Mustafa KUŞGÖZ  olarak şimdi  bu bayragı  en iyi şekilde  daha ileriye  götürmek için elimizden gelenlerin en iyisini yapacağız. Türk yaş meyve sebze ihracat kalitesinin gelişmesine önemli katkılar bulunacağız.

 


40 Yıldır dünya pazarları için üretim ve ticaret yapan Kuşgöz Tarım Ambalaj sürecindeki köklü deneyimiyle tanınıyor.
Üreticiliğinden gelen birikimi, güçlü kontratlı üretim ağına da aktaran Kuşgöz Tarım Ambalaj, ürünlerindeki tarımsal güvenliği kendi uzmanları ve dış danışmanlarıyla sürekli en yüksek standartlarda tutuyor.

 


Aylık kapasitemiz ürünlerimizin mevsim dönemlerine oranla değişmektedir. Aşağıdaki listede bulunmayan diğer ürünlerinde isteğiniz halinde tedarik edilip soğuk hava depolarımızda muhafaza edilerek siz değerli müşterilerimize sevki yapılabilmektedir. Kuşgöz Tarım ayrı olarakta siz değerli müşterilerimize  gönderdiği ürünleri istediğniz ölçüler ve şekillerde ambalaj ve paketleme yapar.

 

 

 

İhraç edilecek olan ürünlerin Kalite kontrol memurlarımız tarafından gözetim ve denetimden geçtikten sonra paketlenmeye hazır olur. Tüm sağlık koşullarına uygun ve ihracata uygun yetiştirilen ürünlerimiz standart bir biçimde ihraç edilir. İstenmiş olunun ürün stabil ortamda el değmeden sevkiyata hazır edilir. Kapasitemiz istenilen her türlü yaş meyve ve sebzeyi soğuk hava depolarında muhavaza eder.
Kapasitemiz  20 ton her ürün için ayrı ayrı olup üretimimiz ürün başına ortalama 2 ton dur.

 

 

Joomla Templates - by Joomlage.com