AR-GE

Tarımsal üretimde tam izlenebilirlik

Kuşgöz Yaş meyve sebze , narenciye ve ihracat sektöründeki öncülüğüyle, uzun yıllardır EurepGAP ve ardından GlobalGAP kapsamında izlenebilir tarım uygulamalarındaki yetkinliği ile tanınıyor.

Bu özellikleriyle İzmir Kalkınma Ajansı destekli Ege İhracatçı Birlikleri projesi olan İyi Tarım, Yüksek Bilgi ve Teknoloji sisteminin öncü uygulayıcıları arasına giren Kuşgöz Yaş meyve sebze tam izlenebilirlik çalışmalarını ileri boyutlara taşıyor.

Yıl boyu tam kontrol

Kuşgöz Yaş meyve sebze, Kaliteli Ürün® etiketiyle sunduğu tüm ürünlerin bütün tarımsal geçmişini biliyor.

Yıl boyu parsel parsel ve ağaç ağaç takip edilen bitkilerin beslenme, tarımsal mücadele ve kimyasal analiz kayıtları titizlikle tutuluyor.

Hasat edilen ürünlerin; işletme, stok ve sevkiyat kayıtları da sisteme eklenerek her tanenin satış noktasına gelene kadarki tüm öyküsü kayıt altına alınmış oluyor.

Çok titiz kimyasal analizler

Kuşgöz Yaş meyve sebze , Avrupa’nın lider perakendecilerinin Kaliteli Tedarikçisi olarak uyguladığı tavizsiz gıda Kaliteliği politikalarıyla tanınıyor.

Tam ve doğru bitki besleme ve tarımsal mücadele sisteminin yanısıra hasat öncesi Kalitelik sürelerine fazlasıyla uyulması sayesinde Kaliteli Ürün® etiketli meyveler sağlık dolu oluyor.

Open chat
Size Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba Ben Mustafa Kuşgöz
Size nasıl yardımcı olabilirim