HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kuşgöz  ünvanı ile  1970  den  2012   kadar  ahşap  meşrubat  kasa imalatı  ve  ahşap sebze meyve kasa imalatı  olarak hizmet vermiştir.  Şimdi   ise  01.11.2008  tarih itibariyle  yaş sebze meyve ihracatına  başlamıştır.  Kuşgöz Yaş meyve sebze olarak bir 40 yıl daha bu sektöre hizmet vermeye  çalışacaktır.


Kuruluşumuz

2008  yılında  kurulan   Kuşgöz Yaş meyve sebze  olarak   kurucusu ben Mustafa KUŞGÖZ  olarak şimdi  bu bayragı  en iyi şekilde  daha ileriye  götürmek için elimizden gelenlerin en iyisini yapacağız. Türk yaş meyve sebze ihracat kalitesinin gelişmesine önemli katkılar bulunacağız.

  • 2020 – Türkiyenin Yaş Meyve Sebze İhracatında lider olmak.
  • 2019 – Antakya Fabrika üretim tesisi kuruldu.
  • 2017 – Denizli Fabrika üretim tesisi kuruldu.
  • 2010 – Antalya Fabrika üretim tesisi kuruldu.
  • 2008 – Kuşgöz Yaş Meyve Sebze kuruldu.

YÜKSEK STANDART

40 Yıldır dünya pazarları için üretim ve ticaret yapan  Kuşgöz Yaş meyve sebze  sürecindeki köklü deneyimiyle tanınıyor.
Üreticiliğinden gelen birikimi, güçlü kontratlı üretim ağına da aktaran  Kuşgöz Yaş meyve sebze , ürünlerindeki tarımsal güvenliği kendi uzmanları ve dış danışmanlarıyla sürekli en yüksek standartlarda tutuyor.

KAPASİTEMİZ

Aylık kapasitemiz ürünlerimizin mevsim dönemlerine oranla değişmektedir. Aşağıdaki listede bulunmayan diğer ürünlerinde isteğiniz halinde tedarik edilip soğuk hava depolarımızda muhafaza edilerek siz değerli müşterilerimize sevki yapılabilmektedir. Kuşgöz Tarım ayrı olarakta siz değerli müşterilerimize  gönderdiği ürünleri istediğniz ölçüler ve şekillerde ambalaj ve paketleme yapar.
Open chat
Size Nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba Ben Mustafa Kuşgöz
Size nasıl yardımcı olabilirim